Lijn 631 Nijmegen Centraal - Arnhem Kroonse Wal
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 22 jul 2009 om 12:39 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=631 |vervoerder=Novio |concessie=KAN zuid |materieel= |lijnsoort=Nachtbus |frequentie_avond=2x/nacht }} '''Lijn 631''' is een Vierdaagse nachtbus en rijdt v...)
Buslijn 631 | |
Vervoerder(s) | Novio |
Concessie | KAN zuid |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | 2x/nacht |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 631 is een Vierdaagse nachtbus en rijdt van Nijmegen via Lent, Oosterhout en Elst naar Arnhem.
Route
Halte | ||
Nijmegen, Centraal Station | ||
Nijmegen, Nassausingel | ||
Nijmegen, Sint Canisiussingel | ||
Lent, Griftdijk / Tunnel | ||
Lent, Station NS alleen richting Arnhem | ||
Lent, Dijkgraaf | ||
Oosterhout, De Klif | ||
Oosterhout, Jonagoldstraat | ||
Oosterhout, Marjoleinstraat | ||
Oosterhout, Groenestraat | ||
Oosterhout, Stationsstraat | ||
Elst, De Vork | ||
Elst, De Griend | ||
Elst, Lange Dreef / Willemsstraat | ||
Elst, Zwartenhof | ||
Elst, De Wuurde | ||
Elst, Kerkeakkers | ||
Elst, Winkelcentrum | ||
Elst, W. de Zwijgerstraat | ||
Elst, Brahmsstraat | ||
Elst, Grote Molenstraat | ||
Elst, Griegstraat | ||
Elst, Oude Tol | ||
Elst, Park Lingezegen | ||
Arnhem, Brabantweg | ||
Arnhem, Viaduct Kroonse Wal |