Lijn 58 Utrecht Centraal Station - Amersfoort Station
Voormalige buslijn 58 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Regio | Utrecht-Noordoost |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 58 reed van Utrecht via De Bilt, Zeist, Driebergen, Doorn, Maarn, Maarsbergen, Woudenberg en Leusden naar Amersfoort.
Op maandag t/m zaterdag overdag werd maar 1x/uur gereden tussen Doorn en Amersfoort.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
De Bilt, Blauwkapelseweg/Hessenweg | ||
Zeist, Sanatoriumlaan | ||
Zeist, Lageweg | ||
Zeist, 2e Dorpsstraat | ||
Driebergen, Station Driebergen-Zeist | ||
Driebergen, Traay | ||
Doorn, Postkantoor | ||
Doorn, Nassaulaan | ||
Maarn, Viaduct | ||
Maarn, Station | ||
Maarsbergen, Kerk | ||
Woudenberg, Poort | ||
Leusden-Zuid, Kerk | ||
Amersfoort, Station |