Lijn 129 Raamsdonksveer Busstation - Gorinchem Ziekenhuis (1985-1986)
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:17 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 129 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1985-1986 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | Zie lijn 83/129 |
Lijn 129 reed van Raamsdonksveer naar Gorinchem. Eén ochtendrit richting Gorinchem reed via Sleeuwijk.
Route
Routestrip incompleet, alleen tijdhaltes worden getoond
Halte | ||
Raamsdonksveer, Busstation | ||
Raamsdonksveer, Breetweerlijn | ||
Hank, Warmondplein | ||
Nieuwendijk, Rabobank | ||
Sleeuwijk, Klok | ||
Gorinchem, Station NS | ||
Gorinchem, Ziekenhuis |