Treinserie 4600 (1985/1986)
Treinserie 4600 in 1985/1986
| |||
---|---|---|---|
Traject | Vlissingen – Zwolle | ||
Vervoerder | NS | ||
Dienstregeling | 1985/1986 | ||
Materieel | onbekend | ||
Treinsoort | Stoptrein | ||
Frequentie | 1x/uur | ||
Opmerkingen | Sneltrein Zutphen – ‘s-Hertogenbosch; stopt in de spits te Olst en Wijhe |
Treinserie 4600 was in NS-dienstregeling 1985/1986 de treinverbinding tussen Vlissingen en Zwolle. De trein reed op zondag tot vier uur ’s middags niet. Tussen Vlissingen en Zwolle reed op die momenten treinserie treinserie 14600.
Spoorlijnen
Deze treinserie maakt(e) gebruik van de volgende spoorlijn(en):
Categorieën:
- Voormalige treinserie
- Treinserie 4600
- Dienstregeling 1985/1986
- Station Vlissingen
- Station Middelburg
- Station Arnemuiden
- Station Goes
- Station Kapelle-Biezelinge
- Station Kruiningen-Yerseke
- Station Krabbendijke
- Station Rilland-Bath
- Station Bergen op Zoom
- Station Roosendaal
- Station Etten-Leur
- Station Breda
- Station Gilze-Rijen
- Station Tilburg West
- Station Tilburg
- Station 's-Hertogenbosch
- Station Oss
- Station Nijmegen
- Station Elst
- Station Arnhem
- Station Zutphen
- Station Deventer
- Station Olst
- Station Wijhe
- Station Zwolle
- Dienstregeling IJssellijn
- Dienstregeling Staatslijn A
- Dienstregeling Spoorlijn Arnhem - Nijmegen
- Dienstregeling Brabantse Lijn
- Dienstregeling Staatslijn E
- Dienstregeling Spoorlijn Breda - Eindhoven
- Dienstregeling Spoorlijn Roosendaal - Breda
- Dienstregeling Staatslijn F