Entiteit Charleroi
Inhoud
Metro
Bus
Stadsbus Charleroi
- Lijn 1 Mont-sur-Sambre Place Reconnu - Montigny-le-Tilleul Bomerée
- Lijn 3 Mont-Sur-Sambre Place - Jamioulx Prison
- Lijn 14 Charleroi Gare du Sud - Gilly Gazomètre
Streekbus
- Lijn 11 Ransart Place Communale - Loverval I.M.T.R.
- Lijn 12b Jumet Hamendes - Loverval I.M.T.R.
- Lijn 13 Charleroi Gare du Sud - Presles Cité Scolaire
- 14d Châtelineau - Gilly - Charleroi
- 17 Gilly - Châtelineau - Wanfercée-Baulet - Fleurus
- 17d Charleroi - Gilly - Châtelineau - Wanfercée-Baulet - Fleurus
- Lijn 18 Jumet Dépôt TEC - Châtelet Rue Pierre Jouet
- Lijn 19 Charleroi Gare du Sud - Gerpinnes Centre
- Lijn 20 Charleroi Gare du Sud - Loverval IMTR
- Lijn 21 Charleroi Gare du Sud - Marcinelle Avenue des Chênes
- Lijn 25 Charleroi Gare du Sud - Châtelineau La Floche
- 27d Ransart - Gilly - Châtelet
- Lijn 28 Châtelineau SNCB - Gosselies Athénée
- Lijn 35 Charleroi Gare du Sud - Farciennes Place
- Lijn 41 Ringlijn Charleroi Gare du Sud - Courcelles
- 42 Charleroi - Gosselies - Courcelles - Roux - Jumet - Charleroi
- Lijn 43 Charleroi, Beaux-Arts - Gare du Sud
- 50 Charleroi - Jumet - Gosselies - Luttre - Gouy-Lez-Piéton - Marchienne-Au-Pont - Charleroi
- 51 Charleroi - Marchienne-Au-Pont - Gouy-Lez-Piéton - Luttre - Gosselies - Jumet - Charleroi
- Lijn 52 Goutroux Pairotte - Gourdinne Place
- 52M Charleroi - Nalinnes - gourdinne
- 61 Jumet - Gosselies - Trazegnies
- 62 Soleilmont - Jumet-Madeleine
- Lijn 60 Charleroi Beaux-Arts - Villers-Perwin Trois Tilleuls
- Lijn 63 Charleroi Beaux-Arts - Fontaine-l'Eveque Metro
- 64 Gosselies - Luttre SNCB - Pont-a-Celles - Obaix - Buzet - Rêves
- 65 Gosselies - Luttre
- 66 Luttre SNCB - Obaix - Buzet - Rêves - Frasnes-Lez-Gosselies
- Lijn 67 Charleroi Beaux-Arts - Fleurus Champs Elysées
- 68 Charleroi - Gosselies (AERODROME) - Heppignies (AEROPOLE)
- Lijn 70 Charleroi Beaux-Arts - Montigny-le-Tilleul Vésale
- Lijn 71 Ringlijn Charleroi Beaux-Arts - Montigny-le-Tilleul
- 72 Charleroi - Marchienne-au-Pont - Gozée - Thuin
- 73 Charleroi - Marchienne-au-Pont - Gozée
- Lijn 74 Ringlijn Charleroi Beaux-Arts - Montigny-le-Tilleul
- 75 Charleroi - Marchienne-au-Pont - Gozée - Thuillies
- Lijn 83 Ringlijn Charleroi Beaux-Arts - Trazegnies
- Lijn 85 Charleroi Gare du Sud - Jumet Brulotte
- Lijn 86 Charleroi Gare du Sud - Gosselies Athénée
- 91 Montigny-le-Tilleul - Thuin - Lobbes - Anderlues - Piéton - Chapelle-lez-Herlaimont
- 99 Biesme-sous-Thuin - Thuillies - Strée - Castillon - Boussu-Lez-Walcourt - Beaumont - Erquelinnes
- 99 barré Nalinnes - Beaumont
- 108 Beaumont - Philippeville
- Lijn 109a Charleroi Gare du Sud - Chimay Gare
- Lijn 109d Charleroi Gare du Sud - Momignies Place
- 129 Chimay - Beaumont - Mons
- 132c Walcourt - Froidchapelle - Chimay
- Lijn 154 Charleroi Beaux-Arts - Châtelineau SNCB
- Lijn 155 Gilly Gazomètre - Châtelineau SNCB
- Lijn 156 Châtelineau SNCB - Gilly Gazomètre
- 156a Chimay - Momignies - Macquenoise
- Lijn 158 Châtelineau SNCB - Charleroi Beaux-Arts
- 163 Gosselies - Ransart - Fleurus
- Lijn 170 Charleroi Beaux-Arts - Montigny-le-Tilleul Vésale
- 172 Marchienne-au-Pont - Lodelinsart - Gilly - Châtelet
- Lijn 173 Charleroi Gare du Sud - Piéton SNCB
- 192 Nalinnes - Gozée - Thuin
- 194 Thuin - Ragnies
- Lijn 365a Brussel Gare de Sud - Charleroi Gare de Sud
- 366 Rêves - Genappe - Baisy Thy
- 710 Fleurus - Châtelineau - Gilly - Charleroi - Marcinelle - Couillet - Loverval
- Lijn A Charleroi Gare du Sud - Gosselies Airport
- Aulne Charleroi Sud - Abbaye d'Aulne
- Bonvibus Rêves - Villers-Perwin - Mellet - Fleurus
- City-bus Charleroi (Centre Ville) - Ville 2
- Midi Docherie Charleroi (Beaux-Arts) - Marchienne (Docherie)