Lijn 16 Apeldoorn, Station - Paleis Het Loo
Buslijn 16 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Formule | Zomerbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Spits (vakantie) | 2x/uur (richting Busstation / NS) |
Dal | rijdt niet |
Dal (vakantie) | 2x/uur (richting Paleis) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 16 is de attractielijn van Apeldoorn en rijdt van het busstation naar de Apenheul, Koningin Julianatoren en Paleis Het Loo.
Tussen 10.00 en 13.00 wordt er richting de attracties gereden, tussen 13.30 en 17.30 wordt er richting het busstation gereden.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Busstation / NS | ||
Apeldoorn, Apenheul | ||
Apeldoorn, Koningin Julianatoren | ||
Apeldoorn, Paleis Het Loo | ||
Apeldoorn, Markt | ||
Apeldoorn, Busstation / NS |