Spoorlijn Saint-Ghislain - Tournai
Spoorlijn 78 loopt van Saint-Ghislain naar Tournai.
Route
Saint-Ghislain | |
lijn 99 naar Warquignies | |
lijn 97 naar Valenciennes | |
Hautrage | |
Ville-Pommeroeul | |
Harchies | |
lijn 80 van Bernissart | |
lijn 81 van Aat | |
Blaton | |
lijn 79 naar Quevaucamps | |
Basècles-Carrières | |
lijn 86 van De Pinte | |
lijn 86 naar De Pinte | |
Péruwelz | |
lijn 92 naar Somain | |
Callenelle | |
Maubray | |
lijn HSL 1 naar Wannehin | |
Antoing | |
Vaulx | |
lijn 88 van Nomain-Ouvignies | |
lijn 94 van Halle | |
Tournai (Doornik) |