Lijn 72 Liège, Place Saint-Lambert - Fond des Tawes
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 72 in België | |
Vervoerder(s) | (Multiobus Wallonie i.o.v.) TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Liège |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3-5x/uur |
Dal | 0-3x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 0-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 72 rijdt van Liège Place Saint-Lambert via Naniot naar Sainte-Walburge.
Dienstregeling
- Van maandag t/m zaterdag rijden diverse ritten tot Hôpital de la Citadelle en op zondag eindigen alle ritten bij deze halte.
Route
Halte | ||
Liège, Place Saint-Lambert | ||
Liège, Cadran | ||
Liège, Hocheporte | ||
Liège, Batterie | ||
Liège, Rue de Campine 154 | ||
Liège, Rue Fond Pirette | ||
Liège, Lefer | ||
Liège, Plateau | ||
Liège, Avenue V. Hugo | ||
70px | Liège, Chalet | |
Liège, Hôpital de la Citadelle | ||
Liège, Chalet | ||
Liège, Rue Général Collyns | ||
Liège, Rue de la Chaine | ||
Liège, Fond des Tawes | ||
Liège, Rue de Vottem | ||
Liège, Rue des Cotillages | ||