Treinserie 7690 (België 2016)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belgische treinserie 7690 | |
---|---|
Traject | Gembloux - Jemeppe-sur-Sambre (- Tamines) |
Dienstregeling | 2016 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | MW41 |
Treinsoort | Piekuurtrein |
Frequentie | Enkele ritten |
Opmerkingen | Rijdt 's middags als treinserie 8690. Een treinpaar rijdt van/naar Tamines. Rijdt niet in het weekend. |
Treinserie 7690/8690 zijn in dienstregeling 2016 de piekuurtreinen op de spoorlijn Gembloux - Jemeppe-sur-Sambre. Deze treinen rijden in de ochtendspits binnen de nummerreeks 7690, enkele treinen in de avondspits rijden binnen de nummerreeks 8690.
Traject
Station | ||
Gembloux | ||
Chapelle-Dieu | ||
Mazy | ||
Jemeppe-sur-Sambre | ||
Auvelais | ||
Tamines |