Lijn 7 Apeldoorn, Station - Orden
Buslijn 7 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 7 rijdt vanaf het Busstation/NS een ringlijn via het Orden, en de Asselsestraat, naar Busstation/NS.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Busstation / NS | ||
Apeldoorn, Hoofdstraat | ||
Apeldoorn, Centraal Beheer | ||
Apeldoorn, Ritbroekstraat | ||
Apeldoorn, Prinses Beatrixlaan | ||
Apeldoorn, Blekersweg | ||
Apeldoorn, Zanderijweg | ||
Apeldoorn, Eburonenstraat | ||
Apeldoorn, Albert Cuyplaan | ||
Apeldoorn, Ordenplein | ||
Apeldoorn, Mandala / Kazerne | ||
Apeldoorn, Treverilaan | ||
Apeldoorn, Orderparkweg | ||
Apeldoorn, Driehuizerweg | ||
Apeldoorn, Asselsestraat | ||
Apeldoorn, Prins Willem Alexanderlaan | ||
Apeldoorn, Ritbroekstraat | ||
Apeldoorn, Centraal Beheer | ||
Apeldoorn, Hoofdstraat | ||
Apeldoorn, Kanaalstraat | ||
Apeldoorn, Busstation / NS |