Lijn 164 Amsterdam Station Sloterdijk - Schiphol Plaza
Voormalige buslijn 164 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Concessie | Stadsvervoer Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Berkhof Jonckheer |
Periode | 2004? tot 2006? |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 2x/uur (4x met lijn 64) |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 164 reed vanaf station Sloterdijk via station Lelylaan en Slotervaart naar Schiphol. In de daluren reed de helft van de ritten echter alleen tussen Sloterdijk en Slotervaart, onder het lijnnummer 64.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Station Sloterdijk | ||
Amsterdam, Plesostraat | ||
Amsterdam, Naritaweg | ||
Amsterdam, Seineweg | ||
Amsterdam, Burgemeester de Vlughtlaan | ||
Amsterdam, Plein '40-'45 | ||
Amsterdam, Burgemeester Eliasstraat | ||
Amsterdam, Burgemeester Fockstraat | ||
Amsterdam, Burgemeester Van De Pollstraat | ||
Amsterdam, Burgemeester Hogguerstraat | ||
Amsterdam, Alhambralaan | ||
Amsterdam, Jan Tooropstraat | ||
Amsterdam, Jan Voermanstraat | ||
Amsterdam, Piet Mondriaanstraat | ||
Amsterdam, Marius Bauerstraat | ||
Amsterdam, Johan Jongkindstraat | ||
Amsterdam, Koningin Wilhelminaplein | ||
Amsterdam, Station Lelylaan | ||
Amsterdam, Reinier Engelmanstraat | ||
Amsterdam, Pieter Calandlaan | ||
Amsterdam, Johan Huizingalaan (1) | ||
Amsterdam, Aarschotpad | ||
Amsterdam, Maaseikpad | ||
Amsterdam, Laan van Vlaanderen | ||
Amsterdam, Louweshoek | ||
Amsterdam, Aletta Jacobslaan | ||
Amsterdam, Henk Sneevlietweg | ||
Amsterdam, IBM | ||
Amsterdam, Johan Huizingalaan (2) | ||
Amsterdam, Adam Smithplein | ||
Amsterdam, Oude Haagseweg | ||
Amsterdam, Koekoekslaan | ||
Schiphol-Noord, Cateringweg | ||
Schiphol-Noord, Loevensteinse Dwarsweg | ||
Schiphol-Noord, Elzenhof | ||
Schiphol-Noord, Parkeerterrein P40 | ||
Schiphol-Noord, Sleepterrein | ||
Schiphol-Centrum, Plaza/NS |