Lijn G Delft Coenderstraat/Station - Naaldwijk Wilhelminaplein
Versie door Een ov fan (overleg | bijdragen) op 11 feb 2024 om 13:37
Voormalige buslijn G | |
Vervoerder(s) | WSM |
Regio | Haaglanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1949 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | 1x/(2) uur |
Lijn G reed van Delft via Den Hoorn, Schipluiden, Maasland, Maassluis, Maasdijk en Westerlee naar Naaldwijk.
Dienstregeling
- In het weekend vielen enkele gaten van 2 uur in de dienstregeling.
Route
Halte | ||
Delft, Coenderstraat/Station | ||
Den Hoorn, Den Hoorn | ||
Schipluiden, Café van Dijk | ||
Maasland, Maaslandschedam | ||
Maasland, Gemeentehuis | ||
Maassluis, Station | ||
Maasdijk, Westgaag | ||
Maasdijk, Verkadestraat | ||
Westerlee, Verkeersplein | ||
Naaldwijk, Wilhelminaplein |
Geschiedenis
Het verloop van deze buslijn is onbekend.