Lijn 61 Wijk bij Duurstede Busstation - Doorn Postkantoor
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:03 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 61 | |
Vervoerder(s) | WABO |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 2x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/3 uur |
Zondag | 2x/dag |
Lijn 61 reed van Wijk bij Duurstede via Neerlangbroek en Cothen of Overlangbroek naar Doorn.
In de spitsuren reden alle ritten via Cothen. In de daluren en op zaterdag overdag werd er om en om via Cothen of Overlangbroek gereden. Op zondag reden de heenritten via Cothen en de terugritten via Overlangbroek.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Wijk bij Duurstede, Busstation | ||
Neerlangbroek, Neerlangbroek | ||
Cothen, Brink | ||
Overlangbroek, Overlangbroek | ||
Doorn, Postkantoor |