Lijn 94 Stadskanaal Busstation - Gieten N33/N34
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 19 dec 2010 om 17:57 (Lijn 94 Stadskanaal Busstation - Gieten Brink hernoemd naar Lijn 94 Stadskanaal Busstation - Gieten N33/N34)
Buurtbuslijn 94 | |
---|---|
Vervoerder(s) | VMNN |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Buurtbus |
Projectnaam | Oostermoer |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 94 rijdt van Stadskanaal, via Drouwenermond, Drouwenerveen, Gasselternijveen, Bonnerveen, Gieterveen en Eexterzandvoort naar Gieten.
In de ochtendspits beginnen twee ritten richting Gieten in Gasselterboerveen.
Route
Halte | ||
Stadskanaal, Busstation | ||
Stadskanaal, Spont | ||
Stadskanaal, Raadhuisplein | ||
Stadskanaal, Navolaan | ||
Drouwenermond, Zuiderdiep 159 | ||
Drouwenermond, Zuiderdiep 117 | ||
Drouwenermond, Zuiderdiep 73 | ||
Drouwenermond, Mondenweg | ||
Drouwenerveen, Verbindingsweg | ||
Drouwenerveen, Hoofdstraat 28 | ||
Drouwenerveen, Boerdijk | ||
Gasselternijveen, Hoofdstraat 79 | ||
Gasselternijveen, Hoofdstraat 155 | ||
Gasselterboerveen, Zwarteweg | ||
Torenveen, Torenveen | ||
Bonnerveen, Hunzeweg | ||
Bonnerveen, Bonnerveen | ||
Gieterveen, School | ||
Gieterveen, Meertensweg | ||
De Hilte, Viersprong | ||
Eexterzandvoort, Weg naar Zandvoort | ||
Eexterzandvoort, Zandweg | ||
Gieten, Spekstoep 22 | ||
Gieten, Brink | ||
Gieten, OV-Knooppunt N33/N34 |