Lijn 29 Venray Station - Venlo Station
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:34 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Buslijn 29 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 29 is een buslijn die vanaf station Venray via Oostrum, Meerlo, Tienray, Swolgen, Broekhuizenvorst, Lottum, Grubbenvorst en Blerick naar station Venlo gaat.
In het verleden reed deze lijn vanuit Oirlo naar Venray en verder naar Venlo. Vanaf 1985 reed tussen Lottum en Venlo lijn 34.
Route
Halte | ||
Venray, Station | ||
Oostrum, Kerk | ||
Oostrum, De Zomp | ||
Meerlo, Brug | ||
Meerlo, Hoofdstraat | ||
Meerlo, Brugeind | ||
Meerlo, Elshout | ||
Tienray, Kerk | ||
Tienray, Raayke | ||
Swolgen, Smid Brouwers | ||
Swolgen, Wilhelmina | ||
Swolgen, Legert | ||
Swolgen, Vorsterweg | ||
Broekhuizenvorst, Heideweg | ||
Broekhuizenvorst, Kerkstraat | ||
Broekhuizenvorst, Burg. Hermansstraat | ||
Broekhuizen, Hoogstraat | ||
Broekhuizen, Lottumseweg | ||
Lottum, Pompstation | ||
Lottum, Graanmolen | ||
Lottum, Kraaienhoflaan | ||
Lottum, Markt | ||
Lottum, Hoofdstraat | ||
Lottum, Opperdonkseweg | ||
Lottum, De Bongerd | ||
Grubbenvorst, Kaldenbroek | ||
Grubbenvorst, Sportveld | ||
Grubbenvorst, Schoolstraat | ||
Grubbenvorst, Baersdoncklaan | ||
Grubbenvorst, Molenveld | ||
Grubbenvorst, De Vonkel | ||
Grubbenvorst, Dr. Baggen | ||
Grubbenvorst, Viaduct | ||
Blerick, Jachthaven | ||
Blerick, Parlevinkerweg | ||
Blerick, Venrayseweg / 6700 | ||
Blerick, Gildeopleiding | ||
Blerick, Station | ||
Venlo, Koninginnesingel | ||
Venlo, Station |