Lijn 49 Rotterdam Centraal Station - Utrecht Centraal Station (1984)
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 03:49 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 49 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1984 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 49 reed van Rotterdam via Ridderkerk, Alblasserdam, Kinderdijk, Nieuw Lekkerland, Streefkerk, Groot Ammers, Nieuwpoort, Ameide, Lexmond en Vianen naar Utrecht.
In de spitsrichting werd er 4x per uur gereden tussen Rotterdam en Streefkerk. In de daluren en op zaterdag werd er eenmaal per uur het gehele traject bereden en eenmaal per uur Rotterdam - Alblasserdam en Ameide - Utrecht.
In de avonduren werd er niet naar van/naar Utrecht gereden, maar eindigden alle ritten in Gelkenes. Op zondag werd er 1x per 2 uur het hele traject bereden en 1x per 2 uur van Rotterdam tot Nieuw Lekkerland.
Route
Route is niet compleet; alleen tijdhaltes worden getoond
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Rotterdam, Zuidplein | ||
IJsselmonde, Zomerland | ||
IJsselmonde, Rotonde | ||
Ridderkerk, Sportlaan | ||
Alblasserdam, Dam | ||
Alblasserdam, Vondellaan | ||
Alblasserdam, Scheldeplein | ||
Alblasserdam, Kabelfabriek | ||
Kinderdijk, School | ||
Nieuw-Lekkerland, Kerk | ||
Streefkerk, Dorp | ||
Groot Ammers, Fortuijnplein | ||
Gelkenes, Schoonhovense Veer | ||
Nieuwpoort, Dam | ||
Langerak, School | ||
Ameide, Café Lekzicht | ||
Lexmond, Kerk | ||
Vianen, Helsdingen | ||
Vianen, Weidekamp | ||
Vianen, Rietkamp | ||
Vianen, Sparrendreef | ||
Vianen, Prins Bernhardstraat | ||
Vianen, Busstation | ||
Vianen, Prins Bernhardstraat | ||
Vianen, Hotel Vianen | ||
Utrecht, 24 Oktoberplein | ||
Utrecht, Graadt van Roggenweg | ||
Utrecht, Westplein | ||
Utrecht, Centraal Station |