Lijn 68 Winsum Busstation - Leens De Nije Nering
Buslijn 68 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/(2)uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 68 rijdt van Winsum via Baflo, Den Andel, Westernieland, Pieterburen, Kloosterburen, Kruisweg en Hornhuizen naar Leens.
In de ochtendspits rijden er voor scholieren 2 ritten heen en terug tussen Kloosterburen en Leens. Buiten de vakanties rijdt er tevens een rit vanaf Leens naar Warffum. Op zondag rijdt lijn 68 1x per 2 uur tussen Pieterburen en Leens.
Route
Halte | ||
Winsum, Busstation | ||
Winsum, G. Reindersstraat | ||
Winsum, Plattil | ||
Baflo, Heerestraat | ||
Warffum, Station | ||
Den Andel, Andelsterweg | ||
Den Andel, Kerk | ||
Den Andel, Oude Dijk | ||
Westernieland, Hiddingezijlsterweg | ||
Westernieland, De Oude Smidse | ||
Westernieland, J. Heidemastraat | ||
Westernieland, Zijlbrugge | ||
Pieterburen, Molen | ||
Pieterburen, Wapen van Hunsingo | ||
Pieterburen, Wierhuisterweg | ||
Wierhuizen, Wierhuizen | ||
Broek, Driesprong | ||
Kleine Huisjes, Kleine Huisjes | ||
Kloosterburen, H. van Cappenbergweg | ||
Kloosterburen, De Kolk | ||
Kloosterburen, Kloostersingel | ||
Kloosterburen, Westerklooster | ||
Kruisweg, Kruisweg | ||
Kruisweg, Julianatocht | ||
Hornhuizen, Voormalig GADO | ||
Hornhuizen, Kerk | ||
Leens, Zwembad |