Lijn 132 Köln, Hauptbahnhof - Frankenstraße
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 132 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | KVB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Köln |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G MAN Lion's City G |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 3-6x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Nacht | 1x/uur (vr-za) |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 132 rijdt van Köln Hauptbahnhof via Altstadt Süd, Raderberg, Arnoldshöhe en Rondorf naar Meschenich.
Dienstregeling
- Doordeweeks tussen 9:00 en 13:00 uur, van maandag tot en met zaterdag tussen 22:00 en 23:00 uur en zondag de gehele dag rijdt de helft van de ritten naar de Reiherstraße in plaats van naar de Frankenstraße.
- Van maandag tot en met zaterdag wordt tot 22:00 uur 4x/uur de gehele route gereden. Na 23:00 uur wordt de frequentie over de gehele route verlaagd van 4x/uur naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Köln, Breslauer Platz/Hauptbahnhof | ||
Köln, Heumarkt | ||
Köln, Waidmarkt | ||
Köln, Severinstraße | ||
Köln, Rosenstraße | ||
Köln, Severinskirche | ||
Köln, Chlodwigplatz | ||
Köln, Bonner Wall | ||
Köln, Marktstraße | ||
Köln, Mannsfeld | ||
Köln, Cäsarstraße | ||
Köln, Bonner Straße/Gürtel | ||
Köln, Gaedestraße | ||
Köln, Leyboldstraße | ||
Köln, Arnoldshöhe | ||
Köln, Wasserwerk | ||
Köln, Lindenweg | ||
Köln, Hochkirchen | ||
Köln, Lerchenweg | ||
Köln, Reiherstraße | ||
Köln, Habichtstraße | ||
Köln, Rondorf | ||
Köln, Bödinger Straße | ||
Köln, Westerwaldstraße | ||
Köln, Am Kölnberg | ||
Köln, Auf der Freiheit | ||
Köln, Engeldorfer Hof | ||
Köln, Meschenich Kirche | ||
Köln, Engeldorfer Straße | ||
Köln, Im Rheintal | ||
Köln, Frankenstraße | ||