Lijn 10 Uithoorn Busstation - Amsterdam Amstelstation
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 21 jun 2020 om 10:42 (Robot: automatisch tekst vervangen (-Koog a/d Zaan +Koog aan de Zaan, -Ouderkerk a/d Amstel +Ouderkerk aan de Amstel, -Katwijk a/d Rijn +Katwijk aan den Rijn, -Koudekerk a/d Rijn +Koudekerk aan den Rijn, -Nes a/d Amstel +Nes aan de Amstel, -Lijn 128 Lo...)
Voormalige buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | Maarse en Kroon |
Regio's | Amsterdam, Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1965 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 10 reed van Amsterdam via Ouderkerk aan de Amstel, Amstelveen en Nes aan de Amstel naar Uithoorn.
Route
Halte | ||
Uithoorn, Busstation | ||
Uithoorn, Kerk | ||
Nes aan de Amstel, Amsteldijk/Wesseling | ||
Nes aan de Amstel, Postkantoor | ||
Amstelveen, Amsteldijk/Nesserlaan | ||
Amstelveen, Amsteldijk/Waardhuizen | ||
Ouderkerk aan de Amstel, Koningin Wilhelminalaan | ||
Amstelveen, Amsteldijk/'t Koetje | ||
Amstelveen, Amsteldijk/Schuit | ||
Amstelveen, Amsteldijk/Ringbaan | ||
Amsterdam, Amsteldijk/Trompenburg | ||
Amsterdam, Amstelstation |