Lijn 401 Vielsalm Gare - Manderfeld Post
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 401 in België | |
Vervoerder(s) | Autobus Blaise i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | 1x/dag per richting |
Dal | 1-3x/dag (woensdag: 3-4x/dag) |
Dal (vakantie) | 1x/dag per richting |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 401 rijdt van Vielsam via Ville-du-Bois, Petit-Thier, Poteau, Rodt, Sankt-Vith, Heuem, Schonberg en Manderfeld naar Berterath.
Dienstregeling
Deze lijn kent een zeer ingewikkelde lijnvoering, die hieronder beschreven is.
Heenrichting
- 1x: Grand-Halleux -> Sankt-Vith Maria Goretti (ochtendspits, schooldagen)
- 1x: Vielsalm Gare -> Manderfeld en ook via Herresbach (niet op woensdag, schooldagen)
- 1x: Vielsalm Institut -> Losheimergraben (woensdag, schooldagen)
- 1x: Vielsalm Gare -> Petit-Thier (woensdag, schooldagen)
- 1x: Sankt-Vith B'Schule -> Losheimergraben (niet op woensdag, schooldagen)
- 1x: Vielsalm Institut -> Berterath en ook via Sankt-Vith Industrie (middagspits)
Terugrichting
- 1x: Berterath -> Vielsalm Gare en ook via Sankt-Vith Industrie(ochtendspits)
- 1x: Losheimergraben -> Sankt-Vith B'Schule (ochtendspits, schooldagen)
- 1x: Manderfeld -> Sankt-Vith an den Linden
- 1x: Sankt-Vith an den Linden -> Hinderhausen (niet op woensdag, schooldagen)
- 1x: Sankt-Vith -> Grand-Halleux (woensdag, schooldagen)
- 1x: Manderfeld -> Vielsalm Gare (buiten vakanties ook via B'Schule)
Route
Halte | ||
Grand-Halleux, Plaine de Jeux | ||
Grand-Halleux, Eglise | ||
Grand-Halleux, Chemin de Mont le Soie | ||
Grand-Halleux, Hourt | ||
Grand-Halleux, Chemin de Hourt | ||
Grand-Halleux, Roche de Hourt | ||
Vielsalm, Sun Park | ||
Vielsalm, Eglise | ||
Vielsalm, Institut Saint-Joseph | ||
Vielsalm, Route de Sankt-Vith | ||
Vielsalm, Gare | ||
Vielsalm, Route de Sankt-Vith | ||
Vielsalm, Hôtel Quatre Coins | ||
Ville-du-Bois, Hermamont | ||
Ville-du-Bois, Eglise | ||
Ville-du-Bois, Beaufays | ||
Petit-Thier, Le Cheneux | ||
Petit-Thier, Eglise | ||
Petit-Thier, Blanche Fontaine | ||
Petit-Thier, Grand Fond | ||
Poteau, 97 | ||
Poteau, Route de Recht | ||
Poteau, Chemin de Tinseu Bois | ||
Rodt, Schlommerfuth | ||
Rodt, Alte Sägemühle | ||
Rodt, Altes Zollhaus | ||
Rodt, Rosengarten | ||
Rodt, Neuendorfer Straße | ||
Hinderhausen, Friedhof | ||
Hinderhausen, Kirche | ||
Hinderhausen, Friedhof | ||
Rodt, Neuendorfer Straße | ||
Rodt, Hinderhausener Straße | ||
Rodt, Kirche | ||
Rodt, Nr. 28 | ||
Rodt, Hundheim | ||
Sankt-Vith, Réwa Beton | ||
Sankt-Vith, Shell Tankstelle | ||
Sankt-Vith, Quetsch Guido | ||
Sankt-Vith, Shell Tankstelle | ||
Sankt-Vith, FEKA | ||
Sankt-Vith, Cafe Gilson | ||
Sankt-Vith, Rodter Strasse | ||
Sankt-Vith, Vielsalmer Straße | ||
Sankt-Vith, An der Linden | ||
Sankt-Vith, An der Linden | ||
Sankt-Vith, Maria Goretti | ||
Sankt-Vith, Molkerei | ||
Sankt-Vith, Prümerberg | ||
Sankt-Vith, Eiterbach | ||
Sankt-Vith, Haus Feyen | ||
Setz, Dorf | ||
Atzerath, Colonerus | ||
Mackenbach, Kirche | ||
Heuem, Haus 7 | ||
Heuem, Café Meilust | ||
Heuem, Wingersheid | ||
Schönberg, Haus Braun | ||
Schönberg, Kirche | ||
Schönberg, Bäckerei | ||
Schönberg, Haus 216 | ||
Andler, Dorf | ||
Andler, Mühle | ||
Herresbach, Andler Straße | ||
Herresbach, Kirche | ||
Herresbach, Andler Straße | ||
Manderfeld, Birt | ||
Manderfeld, Sankt-Vither Straße 87 | ||
Manderfeld, Staatlicher Schule | ||
Manderfeld, Post | ||
Manderfeld, Kirche | ||
Manderfeld, St.-Elisabeth | ||
Manderfeld, Garage Kessler | ||
Manderfeld, Krewinkeler Straße | ||
Manderfeld, An der Liebach | ||
Manderfeld, Siedlung 14 | ||
Berterath, Café Henkes | ||
Berterath, Hüllscheider Straße | ||
Hergersberg, Dorf | ||
Allmuthen, Zoll | ||
Hergersberg, Dorf | ||
Hüllscheid, Dorf | ||
Hüllscheid, Haus Balter | ||
Merlscheid, Dorf | ||
Manderfeld, Merlscheider Straße | ||
Lanzerath, Belle-Vue | ||
Lanzerath, Kirche | ||
Losheimergraben, Bucholzer Weg | ||
Losheimergraben, Zoll |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 3 september 2018 werd deze lijn in de spitsrichting uitgebreid met de bediening van het industriegebied Sankt-Vith. Één ochtendrit naar Vielsalm en één middagrit naar Sankt-Vith bedienen hier enkele extra haltes, zodat werknemers van de bedrijven met de bus van/naar het werk kunnen rijden.