Lijn 41 Tilburg Station - Eindhoven Station
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 19 dec 2019 om 21:23 (Robot: automatisch tekst vervangen (-Eindhoven}} +Eindhoven|Eindhoven Centraal}}, - +[[Eindhoven Centraal|, -[[Eindhoven +Eindhoven, -Eindhoven }} +Eindhoven|Eindhoven Centraal}}))
Voormalige buslijn 41 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Regio's | Midden-Brabant, Zuidoost-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 oktober 1978 t/m 22 mei 1982 |
Opvolger(s) | 141 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur - 2x/uur |
Zondag | 1x/uur - 2x/uur |
Lijn 41 reed van Tilburg via Moergestel, Spoordonk, Oirschot, Best en Acht naar Eindhoven.
Op zaterdagen en zondagen was het patroon en de eindbestemming erg onregelmatig.
Route
Routestrip incompleet
Halte | ||
Tilburg, N.S.-Spoorlaan | ||
Moergestel, Gemeentehuis | ||
Spoordonk, Verheijden | ||
Oirschot, St. Jorisstraat | ||
Best, Raadhuisplein | ||
Best Wilhelminadorp | ||
Acht, Kruispunt | ||
Eindhoven, Boschdijk (Philips) | ||
Eindhoven, N.S.-Busstation |