Lijn 47 Leidschendam, Zuid/De Star - ZKH Antoniushove
Lijn 47 behoort tot de concessie Haaglanden streek en rijdt van Leidschendam Zuid via het Damcentrum naar Ziekenhuis Antoniushove.
Inhoud
Dienstuitvoering
Frequentie
Maandag t/m Vrijdag
- Tussen 07.00 en 22.00: 2x per uur
Zaterdag
- Tussen 08.00 en 22.00: 2x per uur
Zondag
- Tussen 11.00 en 22.00: 1x per uur
Materieel
Deze lijn wordt gereden met Mercedes-Benz Sprinter taxibusjes.
Per 30 augustus 2009 zal Veolia 20-persoons dieselbussen op deze lijn inzetten [1].
Route
Deze lijn vertrekt vanaf De Star in Leidschendam en gaat via de sluisjes en het Damcentrum naar Ziekenhuis Antoniushove. De dienst wordt uitgevoerd door Connexxion.
Haltelijst
Halte | ||
Zuid / De Star | ||
Sluis | ||
't Hert | ||
De Tol / Viaduct | ||
Postkantoor | ||
Damlaan | ||
Koningin Julianaplein | ||
Prins Bernhardlaan | ||
Burg. Sweenslaan | ||
Leidsenhage / Burg. Banninglaan | ||
St. Antoniushove |
Dienstregeling
- Dienstregeling op de Connexxion-site
Bronnen, noten en/of referenties: |
|