Lijn 276 Amersfoort Hooglandse Poort - Utrecht Rijnsweerd/Provinciehuis
Voormalige buslijn 276 | |
Vervoerder(s) | Stadsvervoer Nederland |
Concessie | Oost-Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Setra S 315 UL |
Periode | 12 december 2004 t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag (per richting) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 276 reed van de wijk Nieuwland in Amersfoort via het centrum naar Utrecht-De Uithof en Rijnsweerd.
In de ochtendspits reden er drie ritten naar Utrecht, in de avondspits drie ritten naar Amersfoort.
Lokaal vervoer binnen Amersfoort was met deze lijn niet toegestaan.
Route
Halte | ||
↓ | Amersfoort, Hooglandse Poort | |
Amersfoort, Het Rode Hert | ||
Amersfoort, De Rode Leeuw | ||
Amersfoort, Leverkruid | ||
Amersfoort, Biesvaren | ||
Amersfoort, Watersteeg | ||
Amersfoort, Zeldertsedreef | ||
Amersfoort, Zonnewijzer | ||
↑ | Amersfoort, Campagnergarde | |
Amersfoort, Zonnewijzer | ||
Amersfoort, Zeldertsedreef | ||
Amersfoort, Watersteeg | ||
Amersfoort, Biesvaren | ||
Amersfoort, Leverkruid | ||
Amersfoort, De Rode Leeuw | ||
Amersfoort, Het Rode Hert | ||
Amersfoort, Hooglandse Poort | ||
Amersfoort, Kerklaan | ||
Amersfoort, Esdoornlaan | ||
Amersfoort, Tolick | ||
Amersfoort, De Faam | ||
Amersfoort, Molenweg | ||
Amersfoort, Elly Takmastraat | ||
Amersfoort, Heer Halewijnpad | ||
Amersfoort, Valleikanaal | ||
Amersfoort, Kwekersweg | ||
Amersfoort, Brabantsestraat | ||
Amersfoort, Centrum | ||
Amersfoort, Zonnehof | ||
Amersfoort, Juliana van Stolbergpark | ||
Amersfoort, Timorstraat | ||
Utrecht, WKZ | ||
Utrecht, Busstation UMC | ||
Utrecht, Bestuursgebouw | ||
Utrecht, Langeveldgebouw | ||
Utrecht, Kruytgebouw | ||
Utrecht, Botanische Tuinen | ||
Utrecht, Rijnsweerd-Zuid | ||
Utrecht, Rijnsweerd/Provinciehuis |