Lijn 86 Echt Station - Montfort Markt
Versie door Bartjemestrom (overleg | bijdragen) op 10 jul 2012 om 13:50
Buslijn 86 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (In vakanties als belbus) |
Dal | 1x/uur (In vakanties als belbus) |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur (belbus) |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 86 is een streekdienst en rijdt van Echt via Maasbracht naar Montfort.
Buiten de vakanties rijdt de lijn 1x per uur. 's Avonds, in het weekend en in vakanties rijdt de lijn als belbus.
Route
Halte | ||
Echt, Station NS | ||
Echt, Kerkveldsweg | ||
Echt, Noorderpoort | ||
Echt, Diepstraat | ||
Echt, Maasbrachterweg | ||
Berkelaar, Kapelstraat | ||
Maasbracht, Kanaalweg | ||
Maasbracht, Stevensweerterweg | ||
Maasbracht, Echterstraat 62 | ||
Maasbracht, Echterstraat / School | ||
Maasbracht, Molenweg / Rabobank | ||
Maasbracht, Markt | ||
Maasbracht, Kloosterstraat | ||
Maasbracht, Kempweg / Hofstraat | ||
Maasbracht, Kempweg / Voortstraat | ||
Maasbracht, Stationsweg | ||
Montfort, Stationsweg / Wolfsberg | ||
Montfort, Markt |