Lijn 68 Meijel Busstation - Weert Station NS
Voormalige buslijn 68 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 1 november 2009 t/m 11 december 2010 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 68 reed van Meijel via Ospeldijk, Ospel en Nederweert naar Weert.
Route
Halte | ||
Meijel, Busstation | ||
Meijel, Berg | ||
Ospeldijk, Nederweerterdijk 30 | ||
Ospeldijk, Meijelsedijk 195 | ||
Ospeldijk, Meijelsedijk / Moostdijk | ||
Ospeldijk, Meijelsedijk 36 | ||
Ospel, Meijelsedijk 16 | ||
Ospel, Lochtstraat / Vlutstraat | ||
Ospel, Lochtstraat | ||
Ospel, Aerthijsplein | ||
Ospel, Klaarstraat | ||
Ospel, Klaarstraat / Kapel | ||
Nederweert, Ospelseweg | ||
Nederweert, Sinr Rochusstraat | ||
Nederweert, Lindenstraat | ||
Weert, Marconilaan | ||
Weert, Kelvinstraat | ||
Weert, Ringbaan Oost | ||
Weert, Overweertstraat 133 | ||
Weert, OVerweertstraat 17 / 26 | ||
Weert, Graafschap Hornelaan | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert, Emmasingel / Maaspoort | ||
Weert, Station |
Geschiedenis
2011
Met ingang van de dienstregeling 2011 werden de lijnen 61 en 68 opnieuw samengevoegd en verviel lijn 68.
2010
Met ingang van de dienstregeling 2010 werd het traject Venlo-Weert opgeknipt in lijn 61 (Venlo-Meijel) en lijn 68 (Weert-Meijel).