Treinserie 1 (1994/1995)
Treinserie 1 in 1994/1995
| |
---|---|
Traject | Schiphol - Köln Hbf - Chur |
Vervoerder | NS |
Dienstregeling | 1994/1995 |
Materieel | Getrokken rijtuigen |
Treinsoort | Eurocity |
Frequentie | 1x/dag |
Opmerkingen | - |
De treinserie 1, beter bekend als de Eurocity Rembrandt was in de dienstregeling 1994/1995 de dagelijkse Eurocity-trein tussen Schiphol en het Zwitserse Chur via Amsterdam CS, Utrecht CS, Arnhem, Duisburg, Düsseldorf, Köln, Bonn, Koblenz, Mainz, Mannheim, Karlsruhe, Basel en Zürich. Er was dagelijks in beide richtingen één rit.
Ten opzichte van het vorige dienstregelingsjaar was dit jaar nieuw dat de trein richting Amsterdam nu ook stopte in het Zwitserse Bad Ragaz. Dit was daarnaast het laatste jaar dat de trein in Schiphol begon.
Naast dit treinpaar was er dagelijks nog een tweede treinpaar tussen Amsterdam en Basel (en verder naar Interlaken Ost), zie daarvoor de treinserie 100 (1994/1995).
Inhoud
Traject
Bijzonderheden
Spoorlijnen
Deze treinserie maakt(e) gebruik van de volgende spoorlijn(en):
Andere voormalige treinseries 1
- Voormalige treinserie
- Treinserie 1
- Dienstregeling 1994/1995
- Station Schiphol Airport
- Station Amsterdam Centraal
- Station Utrecht Centraal
- Station Arnhem
- Station Emmerich
- Station Oberhausen Hbf
- Station Duisburg Hbf
- Station Düsseldorf Hbf
- Station Köln Hbf
- Station Bonn Hbf
- Station Koblenz Hbf
- Station Mainz Hbf
- Station Mannheim Hbf
- Station Karlsruhe Hbf
- Station Baden-Baden
- Station Freiburg (Breisgau) Hbf
- Station Basel Bad Bf
- Station Basel SBB
- Station Zürich HB
- Station Ziegelbrücke
- Station Sargans
- Station Bad Ragaz
- Station Landquart
- Station Chur
- Dienstregeling Spoorlijn Amsterdam - Schiphol
- Dienstregeling Rhijnspoorweg