Lijn 73 Soest Soestdijk Noord - Eemnes Gemeentehuis
Voormalige buslijn 73 | |
Vervoerder(s) | Stadsvervoer Nederland |
Concessie | Oost-Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 12 december 2004 t/m 13 december 2008 |
Opvolger(s) | 73 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 73 reed van Soest via Baarn naar Eemnes.
Route
Halte | ||
Soest, Soestdijk Noord | ||
Soest, Koninginnelaan | ||
Soest, Colenso | ||
Baarn, Lt Gen. Van Heutzlaan | ||
Baarn, Station NS | ||
Baarn, Nieuwstraat | ||
Baarn, Ziekenhuis Molendael/Eemnesserweg | ||
Baarn, Nachtegaallaan | ||
Baarn, Diepenbrocklaan | ||
Baarn, Bachlaan | ||
Baarn, Drakenburgerweg | ||
Eemnes, 't Zwaantje | ||
Eemnes, Eemnesbinnen | ||
Eemnes, Seldenrijkweg | ||
Eemnes, Wakkerdijk | ||
Eemnes, RK School | ||
Eemnes, Raadhuislaan | ||
Eemnes, Gemeentehuis | ||
Eemnes, Wezeboom | ||
Eemnes, Jonneveen | ||
Eemnes, Zomertaling | ||
Eemnes, Patrijzenhof | ||
Eemnes, Gemeentehuis |