Lijn 4 Deventer Station - Heeten Centrum
Voormalige buslijn 4 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 2011/2012 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 4 reed van Deventer via Schalkhaar naar Heeten.
Van maandag t/m vrijdag reed lijn 4 viermaal per uur tussen Deventer en Schalkhaar en tweemaal per uur tussen Schalkhaar en Heeten.
Onderstaande route gold tot en met 8 december 2012.
Route
Halte | ||
Deventer, Busstation / NS | ||
Deventer, Schurenstraat | ||
Deventer, Papenblik | ||
Deventer, Europaplein | ||
Deventer, Splithofstraat | ||
Deventer, Ludgerstraat (Werkzaamheden *) | ||
Deventer, Balderikstraat | ||
Deventer, Koningin Wilhelminalaan | ||
Deventer, Keizer Karellaan | ||
Deventer, Mecklenburgstraat | ||
Deventer, Prinses Margrietstraat | ||
Schalkhaar, Oerdijk | ||
Schalkhaar, Prins Bernhardweg | ||
Schalkhaar, Kerkweg | ||
Schalkhaar, Westenberg | ||
Schalkhaar, Garderegimentsweg | ||
Schalkhaar, Spikker | ||
Schalkhaar, Zandbelterbrug | ||
Heeten, Heihoeve | ||
Heeten, 't Reterink | ||
Heeten, Militair Complex | ||
Heeten, Bathmenseweg | ||
Heeten, Zonnenbergerdijk | ||
Heeten, Stellingmolen | ||
Heeten, Centrum |