Lijn 91 Almelo Centraal - Holten Scholengemeenschap
Buslijn 91 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Zutphen-Hengelo-Oldenzaal |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Volvo 7000, Mercedes-Benz Citaro, Mercedes Sprinter, Optare Solo |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 91 rijdt van Almelo via Wierden, Rijssen, Enter, Goor en Markelo naar Holten.
Route
Halte | ||
Almelo, Centraal | ||
Almelo, Centrumplein | ||
Almelo, Bellavistastraat | ||
Almelo, Egbert ten Catelaan | ||
Almelo, Transformator | ||
Wierden, Aadorpsweg | ||
Wierden, Akeleistraat | ||
Wierden, N.H. Kerk | ||
Wierden, Smeijerskampstraat | ||
Wierden, Café De Boer | ||
Notter, Nijstad | ||
Rijssen, Grimberg | ||
Rijssen, Klokkendijk | ||
Rijssen, Stationsdwarsweg | ||
Rijssen, Oude Veemarkt | ||
Rijssen, Station NS | ||
Rijssen, Parkstede | ||
Rijssen, Schapendijk | ||
Rijssen, Reggesteyn / Cattelaar | ||
Rijssen, Kapoene | ||
Enter, Rohaan | ||
Enter, Stationsweg | ||
Enter, Brandpunt | ||
Enter, R.K. Kerk | ||
Enter, Braamhaar | ||
Enter, Heerink | ||
Enter, Jagersweg | ||
Elsenerbroek, School | ||
Elsenerbroek, Reggebrug | ||
Goor, Zomerweg | ||
Goor, OAD-garage | ||
Goor, Korte Dijk | ||
Goor, Julianaplein | ||
Goor, Overweg | ||
Goor, Station Syntus | ||
Goor, Huishoudschool | ||
Goor, Jachtlust | ||
Herikerberg, Hazenkamp | ||
Herikerberg, Herikerberg | ||
Herikerberg, Hessenheem | ||
Markelo, De Koekoek | ||
Markelo, Gemeentehuis | ||
Markelo, Larenseweg | ||
Holten, Krabbenbos | ||
Holten, Café De Poppe | ||
Holten, Borkeld | ||
Holten, Driesprong | ||
Holten, Kolweg | ||
Holten, Station NS | ||
Holten, Centrum | ||
Holten, Koningin Wilhelminastraat | ||
Holten, Diessenplas | ||
Holten, Scholengemeenschap |
Dienstregeling
- Van maandag t/m vrijdag in de spits wordt er ieder half uur het hele traject gereden;
- Van maandag t/m vrijdag in de dal en op zaterdag wordt er tussen Almelo en Rijssen 1x per uur gereden en tussen Rijssen en Holten ieder half uur;
- Op zondag rijdt lijn 91 alleen tussen Rijssen en Markelo 1x per uur;
- In de spits wordt 1 omloop verzorgd door de OAD;
Geschiedenis
Deze lijnvoering ontstond op 9 december 2012 toen het traject tussen het Scholengemeenschap en de OAD kwam te vervallen. Vanwege de gewijzigde vertrektijden van de Nederlandse Spoorwegen kwamen de aansluitingen in Holten, Rijssen en Goor in gevaar, daarop werd besloten dat trajectdeel te laten vervallen.