Lijn 206 Waalwijk Busstation - Oosterhout Busstation
Voormalige buslijn 206 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Regio | Midden-Brabant |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 206 reed van Waalwijk via Waspik, 's Gravenmoer en Oosteind naar Oosterhout.
Het stadstraject in Waalwijk werd slechts eenmaal in de 2 uur bereden. De ritten die dat stadstraject wel bereden reden richting Oosterhout niet via Oosteind, maar via Dongen.
Route
Halte | ||
Waalwijk, Busstation | ||
Waalwijk, Groenewoudlaan | ||
Waalwijk, Eikendonklaan | ||
Waalwijk, Loeffstraat | ||
Waalwijk, Taxandriaweg | ||
Waalwijk, Busstation | ||
Waalwijk, Margrietstraat | ||
Waalwijk, De Els | ||
Waalwijk, TweeSteden Ziekenhuis | ||
Waspik, Kerkstraat | ||
Waspik, Carmelietenstraat | ||
's Gravenmoer, Julianalaan | ||
's Gravenmoer, Hoofdstraat | ||
's Gravenmoer, Wilhelminalaan | ||
Oosteind, Provincialeweg | ||
Dongen, Middellaan | ||
Oosteind, Rijsdijk | ||
Oosteind, Schoolpad | ||
Oosterhout, Pasteurziekenhuis | ||
Oosterhout, Busstation |