Lijn 69 Amsterdam Station Sloterdijk - Schiphol Airport
Buslijn 69 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Concessie | Stadsvervoer Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro Geleed |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 69 rijdt vanaf station Amsterdam Sloterdijk via Plein '40-'45, Osdorp, en Schiphol-Noord naar Schiphol-Centrum. 's Nachts rijdt deze buslijn 1x/uur, onder het lijnnummer 369.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Station Sloterdijk | ||
Amsterdam, Barajasweg | ||
Amsterdam, Plesostraat | ||
Amsterdam, Naritaweg | ||
Amsterdam, Seineweg | ||
Amsterdam, Burg. de Vlugtlaan | ||
Amsterdam, Plein '40-'45 | ||
Amsterdam, Lodewijk van Deysselstraat | ||
Amsterdam, Slotermeerlaan | ||
Amsterdam, Burg. van Leeuwenlaan | ||
Amsterdam, Confuciusplein | ||
Amsterdam, Dr.H. Colijnstraat | ||
Amsterdam, Troelstralaan | ||
Amsterdam, Willinklaan | ||
Amsterdam, Herman Bonpad | ||
Amsterdam, Oeverpad (HvA) | ||
Amsterdam, Vrijzicht | ||
Amsterdam, Ruimzicht | ||
Amsterdam, Meer en Vaart | ||
Amsterdam, Maaseikpad | ||
Amsterdam, Antwerpenbaan | ||
Amsterdam, Hageland | ||
Amsterdam, Anderlechtlaan | ||
Amsterdam, Oude Haagseweg | ||
Badhoevedorp, Koekoekslaan | ||
Schiphol-Noord, Schiphol Noord | ||
Schiphol-Noord, Elzenhof | ||
Schiphol-Centrum, Airport/Plaza | ||
Schiphol-Centrum, Havenmeesterweg | ||
Schiphol-Centrum, Buitenweg |