Entiteit Charleroi
Inhoud
Metro
Bus
Stadsbus Charleroi
- Lijn 1 Mont-sur-Sambre Place Reconnu - Montigny-le-Tilleul Bomerée
- Lijn 3 Mont-Sur-Sambre Place - Jamioulx Prison
- Lijn 14 Charleroi Gare du Sud - Gilly Gazomètre
- City Mont-Sur-Sambre Dépôt T.E.C. - Charleroi Place Buisset
Streekbus
- Lijn 11 Ransart Place Communale - Loverval I.M.T.R.
- Lijn 12b Jumet Hamendes - Loverval I.M.T.R.
- Lijn 13 Charleroi Gare du Sud - Presles Cité Scolaire
- 14d Châtelineau - Gilly - Charleroi
- Lijn 17 Fleurus Champs Elysées - Châtelet Saint-Roch
- 17d Charleroi - Gilly - Châtelineau - Wanfercée-Baulet - Fleurus
- Lijn 18 Jumet Dépôt TEC - Châtelet Rue Pierre Jouet
- Lijn 19 Charleroi Gare du Sud - Gerpinnes Centre
- Lijn 20 Charleroi Gare du Sud - Loverval IMTR
- Lijn 21 Charleroi Gare du Sud - Marcinelle Avenue des Chênes
- Lijn 25 Charleroi Gare du Sud - Châtelineau La Floche
- 27d Ransart - Gilly - Châtelet
- Lijn 28 Châtelineau SNCB - Gosselies Athénée
- Lijn 35 Charleroi Gare du Sud - Farciennes Place
- Lijn 41 Charleroi, Gare du Sud - Gare du Sud
- Lijn 42 Charleroi, Gare du Sud - Gare du Sud
- Lijn 43 Charleroi, Beaux-Arts - Gare du Sud
- Lijn 50 Charleroi, Beaux-Arts - Beaux-Arts
- Lijn 51 Charleroi, Beaux-Arts - Beaux-Arts
- Lijn 52 Goutroux Pairotte - Gourdinne Place
- Lijn 52M Charleroi Beaux-Arts - Gourdinne Place
- Lijn 62 Gilly Soleilmont - Jumet Madeleine
- Lijn 60 Charleroi Beaux-Arts - Villers-Perwin Trois Tilleuls
- Lijn 63 Charleroi Beaux-Arts - Fontaine-l'Eveque Metro
- Lijn 65 Luttre S.N.C.B. - Jumet Carrosse
- Lijn 67 Charleroi Beaux-Arts - Fleurus Champs Elysées
- Lijn 68 Charleroi, Gare du Sud - Gare du Sud
- Lijn 70 Charleroi Beaux-Arts - Montigny-le-Tilleul Vésale
- Lijn 71 Ringlijn Charleroi Beaux-Arts - Montigny-le-Tilleul
- Lijn 72 Thuin Ville Basse - Charleroi Beaux-Arts
- Lijn 73 Gozée Place - Charleroi Beaux-Arts
- Lijn 74 Ringlijn Charleroi Beaux-Arts - Montigny-le-Tilleul
- Lijn 75 Thuillies Place - Charleroi Beaux-Arts
- Lijn 83 Ringlijn Charleroi Beaux-Arts - Trazegnies
- Lijn 85 Charleroi Gare du Sud - Jumet Brulotte
- Lijn 86 Charleroi Gare du Sud - Gosselies Athénée
- Lijn 91 Montigny-le-Tilleul Vésale - Chapelle-lez-Herlaimont Centre
- Lijn 109a Charleroi Gare du Sud - Chimay Gare
- Lijn 109d Charleroi Gare du Sud - Momignies Place
- Lijn 129 Mons Ecole Normale - Chimay Gare
- Lijn 132c Walcourt Gare - Froidchapelle Place
- Lijn 154 Charleroi Beaux-Arts - Châtelineau SNCB
- Lijn 155 Gilly Gazomètre - Châtelineau SNCB
- Lijn 156 Châtelineau SNCB - Gilly Gazomètre
- Lijn 156a Chimay Gare - Macquenoise Route de Cendron
- Lijn 158 Châtelineau SNCB - Charleroi Beaux-Arts
- Lijn 170 Charleroi Beaux-Arts - Montigny-le-Tilleul Vésale
- Lijn 172 Châtelet Rue de la Justice - Marchienne-au-Pont Hôtel de Ville
- Lijn 173 Charleroi Gare du Sud - Piéton SNCB
- Lijn 192 Nalinnes Place du Bultia - Thuin Gare du Nord
- Lijn 365a Brussel Gare de Sud - Charleroi Gare de Sud
- Lijn 366 Baisy-Thy Stock Américain - Rêves Bien-Etre (Sainte-Marie)
- Lijn 710 Fleurus Champs Elysées - Charleroi Beaux-Arts
- Lijn A Charleroi Gare du Sud - Gosselies Airport
- Bonvibus Rêves Odoumont - Wayaux Place
- MIDO Marchienne-au-Pont Place Astrid - Charleroi Beaux-Arts
Schoolbus
- Lijn 12 Gilly Cimetière - Couillet Centre
- Lijn 61 Trazegnies Sentier Madame - Jumet Dépôt T.E.C.
- Lijn 64 Gosselies Saint-Michel - Rèves Bien-Etre
- Lijn 66 Luttre Gare - Frasnes-lez-Gosselies Place Communale
- Lijn 99 Biesme-sous-Thuin Monument - Erquelinnes Arts-et-Métiers
- Lijn 99b Nalinnes Dépôt - Beaumont Athénée
- Lijn 108 Beaumont Athénée - Philippeville Rue de la Reine
- Lijn 119 Anderlues Jonction - Beaumont Athénée
- Lijn 163 Fleurus Champs Elysées - Gosselies Athénée
- Lijn 194 Thuin, Ville Basse - Ville Basse