Lijn 18 Amsterdam, Slotervaart - Nassauplein (1965-1966)
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:45 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 18 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Blauwe bussen |
Periode | 5 september 1965 t/m 14 oktober 1966 |
Frequenties
| |
Spits | ?x/uur |
Dal | ?x/uur |
Avond | ?x/uur |
Zaterdag | ?x/uur |
Zondag | ?x/uur |
(Lijnkleur wordt bij buslijnen nooit getoond)
In 1965 werd lijn 18 via de route van lijn L verlengd naar het Nassauplein.
Route
Het is niet altijd duidelijk waar vroeger haltes geweest zijn en hoe die heetten, daardoor kan onderstaand overzicht onjuistheden bevatten
Halte | ||
Amsterdam, Plesmanlaan | ||
Amsterdam, Louis Bouwmeesterstraat | ||
Amsterdam, Pieter Calandlaan | ||
Amsterdam, Cornelis Lelylaan | ||
Amsterdam, Comeniusstraat | ||
Amsterdam, Hemsterhuisstraat | ||
Amsterdam, Robert Fruinlaan | ||
Amsterdam, Jan Tooropstraat | ||
Amsterdam, Derkinderenstraat | ||
Amsterdam, Hoofdweg | ||
Amsterdam, Postjesweg | ||
Amsterdam, Mercatorplein | ||
Amsterdam, Jan van Galenstraat | ||
Amsterdam, Bos en Lommerplein | ||
Amsterdam, Egidiusstraat | ||
Amsterdam, Admiraal De Ruyterweg | ||
Amsterdam, Wiltzanghlaan | ||
Amsterdam, Haarlemmerweg | ||
Amsterdam, Bos en Lommerweg | ||
Amsterdam, Vredenhof | ||
Amsterdam, Van Hallstraat | ||
Amsterdam, Van Limburg Stirumstraat | ||
Amsterdam, Van Hogendorpstraat | ||
Amsterdam, Nassauplein |
In 1966 kreeg lijn 18 een nieuwe route door Slotervaart.