Lijn 192 Waalwijk De Els - Woudrichem Kerkstraat
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:49 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 192 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 192 reed van Waalwijk via Drongen, Eethen, Babylonienbroek naar Almkerk, vanaf daar werd om en om via Uppel, Sleeuwijk en Oudendijk of via Giessen, Rijswijk en Uitwijk naar Woudrichem gereden.
Als de bus op de heenweg via Sleeuwijk was gereden, dan ging deze terug via Giessen en andersom gold dit ook. Zo hadden beide takken toch een uursdienst.
Later bij Veolia Transport reed deze buurtbus nog steeds. Hetzij dat het eindpunt nu in Almkerk lag en de lus altijd in één richting werd aangedaan.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Waalwijk, De Els | ||
Waalwijk, Busstation | ||
Drongen, Gansoyen | ||
Eethen, Provincialeweg | ||
Babyloniënbroek, Broekstraat | ||
Almkerk, Altenahove | ||
Almkerk, Prof. De Quayplein | ||
Uppel, Provincialeweg Noord | ||
Sleeuwijk, Tol West | ||
Sleeuwijk, Tol Oost | ||
Sleeuwijk, Vijverplein | ||
Oudendijk, Oudendijk | ||
Waardhuizen, School | ||
Giessen, Parallelweg | ||
Rijswijk, Almweg | ||
Uitwijk, Uitwijksestraat | ||
Woudrichem, Het Rondeel | ||
Woudrichem, Kerkstraat (Veer) |