Lijn 592 IJhorst Heerenweg - Meppel Vledderstraat
Versie door Roelof88 (overleg | bijdragen) op 23 aug 2010 om 16:12 (Lijn 192 De Wijk Wiltenweg - Meppel Prinsenplein hernoemd naar Lijn 592 De Wijk Wiltenweg - Meppel Prinsenplein: aanpassing Syntus lijnvoering)
Buslijn 192 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Renault Master |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1 rit (alleen vrijdag) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 192 rijdt van De Wijk, via IJhorst naar Meppel.
De éérste 3 ritten starten in IJhorst. Op vrijdag wordt er nog een extra late koopavondrit gereden. Op zaterdag eindigt de laatste rit in IJhorst.
Route
Halte | ||
De Wijk, Wiltenweg | ||
De Wijk, Gemeentehuis | ||
De Wijk, Verzorgingstehuis | ||
Schiphorst, Havikhorst | ||
IJhorst, Heerenweg (Klomp) | ||
IJhorst, Sparrenlaan | ||
Halfweg, Gemeenteweg | ||
Meppel, Medisch Centrum | ||
Meppel, Station NS | ||
Meppel, Prinsenplein |