Lijn 25 Almelo, Station - Schelfhorst (1981-1982)
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 03:05 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 25 | |
Vervoerder(s) | TET |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1981-1982 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur (alleen in de middag) |
Lijn 25 reed van het station via Sluitersveld naar Schelfhorst. Vanaf het station reden alle ritten verder als lijn 23 naar De Riet.
Route
Halte | ||
Almelo, Station NS | ||
Almelo, Brandweer | ||
Almelo, Vissedijk | ||
Almelo, Rosarium | ||
Almelo, Volkerinkstraat | ||
Almelo, Sluitersveldsingel | ||
Almelo, Blikkenburg | ||
Almelo, Sandenburg | ||
Almelo, Wickenburg | ||
Almelo, Stins |