Lijn 4 Dordrecht, Staart - Wielwijk (1958 - 1973)
Versie door Daniel (overleg | bijdragen) op 1 aug 2018 om 20:16 (Daniel heeft pagina Lijn 4 Dordrecht, Staart - Wielwijk (1967 - 1972) hernoemd naar Lijn 4 Dordrecht, Staart - Wielwijk (1958 - 1973): in plaats dat ik nou gelijk in het boek kijk...)
Voormalige buslijn 4 | |
Vervoerder(s) | GVBD |
Regio | Drechtsteden, Alblasserwaard en Vijfheerenlanden |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Dordrecht |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 3x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 3x/uur |
Lijn 4 reed van Staart via de Vogelbuurt, station Dordrecht, het Centrum en Krispijn naar Wielwijk.
Dienstregeling
- In de avonduren na 19:00 werd ook via de Kunstmin gereden.
Route
Halte | ||
Dordrecht, Rivierenplein | ||
Dordrecht, Merwedestraat | ||
Dordrecht, Kunstmin | ||
Dordrecht, Station | ||
Dordrecht, Begijnhof | ||
Dordrecht, Krispijnseweg | ||
Dordrecht, Kotterstraat | ||
Dordrecht, Refaja-Ziekenhuis |