Lijn 16 Amsterdam, Stadionplein - Centraal Station (1971-2003)
Voormalige tramlijn 16 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Lijnsoort | Tramlijn |
Materieel | 1G-10G, 12G |
Periode | 17 oktober 1971 t/m 7 november 2003 |
Frequenties
| |
Spits | 10x/uur |
Dal | 8x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 7x/uur |
Zondag | 6x/uur |
In 1971 werd lijn 16 verlengd naar het Stadionplein, omdat lijn 1 naar Osdorp ging rijden.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Stadionstraat | ||
Amsterdam, Stadionplein | ||
Amsterdam, Haarlemmermeerstation | ||
Amsterdam, Valeriusplein | ||
Amsterdam, Emmastraat | ||
Amsterdam, Jacob Obrechtstraat | ||
Amsterdam, Museumplein | ||
Amsterdam, Johannes Vermeerplein | ||
Amsterdam, Ruysdaelstraat | ||
Amsterdam, Albert Cuypstraat | ||
Amsterdam, 1e Jacob van Campenstraat | ||
Amsterdam, Weteringcircuit | ||
Amsterdam, Prinsengracht | ||
Amsterdam, Keizersgracht | ||
Amsterdam, Herengracht | ||
Amsterdam, Muntplein | ||
Amsterdam, Spui | ||
Amsterdam, Dam | ||
Amsterdam, Beursplein | ||
Amsterdam, Centraal Station |
In 2003 werd lijn 16 verlengd naar de VU.