Lijn 9 Zutphen Station - Neede Busstation
Voormalige buslijn 9 | |
Vervoerder(s) | GTW, GSM |
Regio | De Liemers en Achterhoek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 31 mei 1981 |
Opvolger(s) | 55 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Lijn 9 was een buslijn die vanaf Zutphen via Warnsveld, Almen, Lochem, Barchem, Borculo en Reefhos naar Neede reed. De buslijn reed van maandag tot en met vrijdag overdag en op zaterdag- en zondagmiddag eenmaal per uur. Op zaterdagochtend werd eenmaal per uur gereden tussen Zutphen en Lochem en op zondagochtend eenmaal per tweemaal per uur. Het traject tussen Lochem en Neede werd dan maar zeer beperkt gereden. 's Avonds werd onregelmatig gereden en reden de meeste ritten alleen tussen Zutphen en Lochem.
Route
Halte | ||
Zutphen, Station | ||
Zutphen, Overwelving | ||
Zutphen, Rijkenhagen | ||
Zutphen, Berkelsingel | ||
Zutphen, Watertoren | ||
Zutphen, Oude Begraafplaats | ||
Warnsveld, N.H. Kerk | ||
Warnsveld, Gerstekamp | ||
Warnsveld, Den Bouw | ||
Warnsveld, Rhienderinklaan | ||
Warnsveld, Hotel De Kap | ||
Warnsveld, Café Krijt | ||
Warnsveld, De Witte Smid | ||
't Waliën, Aytink | ||
't Waliën, 't Waliën | ||
't Waliën, Veldhuis | ||
't Waliën, Kruispunt | ||
De Boekhorst, Dennekamp | ||
De Boekhorst, Kasteel Boekhorst | ||
Klein Dochteren, School | ||
Klein Dochteren, Weg naar Wildenborch | ||
Lochem, Kerkhof | ||
Lochem, Rentmeestershuis | ||
Lochem, Café Bousema | ||
Lochem, Greutink | ||
Lochem, Nieuwstad | ||
Lochem, De Graafschap | ||
Lochem, Nieuwe Weg | ||
Lochem, Heide Mij. | ||
Lochem, Hotel Hoog Langen | ||
Dolle Hoed, Bergzicht | ||
Dolle Hoed, P.W. Jansenhuis | ||
Dolle Hoet, Witte Wijvenkuil | ||
Barchem, Woodbrookers | ||
Barchem, Hotel In de Groene Jager | ||
Barchem, Dennenlaan | ||
Barchem, De Viersprong | ||
Borculo, Beekvliet | ||
Borculo, De Prikke | ||
Borculo, Berkellaan | ||
Borculo, Bejaardencentrum | ||
Borculo, Kerkhof | ||
Borculo, Graaf Wichmanstraat | ||
Borculo, Veemarkt | ||
Borculo, Zuivelfabriek | ||
Reefhos, De Biel | ||
Reefhos, Menkhorst | ||
Reefhos, Reefhos | ||
Reefhos, Transformatorhuisje | ||
Neede, Kisveld | ||
Neede, Christelijke School | ||
Neede, De Huikert | ||
Neede, Bioscoop | ||
Neede, Oranjelaan | ||
Neede, Busstation |
Geschiedenis
Tot en met 16 oktober 1976 werd 's ochtends in het weekend het gehele traject nog eenmaal per uur gereden.
Op 1 juni 1981 werd de mobilofoon in het vervoersgebied van de GSM doorgevoerd. Hierdoor kregen de meeste lijnen een nieuw nummer. Het traject tussen Zutphen en Neede ging over naar lijn 55. Één avondrit tussen Zutphen en Lochem kwam te vervallen.