Lijn 4 Maastricht Punterweg - Haccourt Square Roi Baudouin
Voormalige buslijn 4 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Volvo 7700, VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 10 december 2006 t/m 23 juni 2007 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 4 reed van Maastricht via Oost Maarland, Eijsden, Mariadorp en Moelingen naar Visé. In de ochtendspits en het weekend werd niet naar de halte Punterweg gereden. In de ochtendspits reden een aantal extra ritten tussen het Centraal Station en Balyeweg. Ook werd in de ochtendspits van Visé naar Maastricht niet via het Centrum gereden.
Route
Halte | ||
Maastricht, Punterweg | ||
Maastricht, Willem Alexanderweg / Korvetweg | ||
Maastricht, Willem Alexanderweg / Publieke Werken | ||
Maastricht, Balyeweg | ||
Maastricht, Dolmansstraat / Kerk | ||
Maastricht, Dolmansstraat Zuid | ||
Maastricht, Viaductweg | ||
Maastricht, Franc. Romanusweg | ||
Maastricht, Sint Antoniuslaan | ||
Maastricht, Centraal Station | ||
Maastricht, Sint Maartenslaan | ||
Maastricht, Markt | ||
Maastricht, Vrijthof | ||
Maastricht, Papenstraat | ||
Maastricht, Tongersestraat | ||
Maastricht, Randwycksingel/GGD | ||
Maastricht, Randwycksingel/VGZ | ||
Maastricht, Forum MECC | ||
eventuele extra halten zijn onbekend | ||
Maastricht, Academisch Ziekenhuis | ||
Maastricht, Molensingel / Graanmolen | ||
Maastricht, Molensingel / Volmolen | ||
Maastricht, Molensingel / Malvabeemd | ||
Maastricht, Balsemienbeemd | ||
Maastricht, Beemdenplein / Maasveld | ||
Oost Maarland, Dagstrand | ||
Oost Maarland, Catharinastraat | ||
Eijsden, Emmastraat / Industrieweg | ||
Eijsden, Emmastraat / J.S. Bachstraat | ||
Eijsden, De Bron | ||
Eijsden, Prins Hendrikstraat | ||
Eijsden, Station | ||
Mariadorp, Kerk | ||
Withuis, Kruispunt Carrefour | ||
35px | grens Nederland - België | |
Moelingen, Withuisstraat | ||
Visé, Gare | ||
Visé, Quartier Roi Baudouin |
Geschiedenis
- De voorganger(s) van deze is(/zijn) onbekend.
- Op 24 juni 2007 werd het traject tussen Centraal Station en Punterweg vernummerd naar lijn 7. Het traject Maastricht (Centraal Station) - Visé werd vernummerd naar lijn 10 en werd ingekort tot het station in Visé.