Lijn 100 Nunspeet Station - Zwolle Station
Buslijn 100 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador MAN Lion's City G CNG |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 100 rijdt van Nunspeet via Doornspijk, Elburg, Oldebroek, Wezep en Hattemerbroek naar Zwolle.
In de spitsuren wordt er tussen Elburg en Zwolle 4x per uur gereden. Daarnaast rijden de ritten vanaf Elburg met vertrektijd 7:40 en 7:55 niet via Eekwal / Centrum maar via de Zwartewaterallee.
In Nunspeet is deze lijn aan lijn 112 gekoppeld.
Route
Halte | ||
Nunspeet, Station NS | ||
Nunspeet, Centrum | ||
Nunspeet, De Sparrenhorst | ||
Nunspeet, Oosterlaan | ||
Nunspeet, Oenenburgweg | ||
Nunspeet, Elburgerweg | ||
Doornspijk, Centrum | ||
Doornspijk, Begraafplaats | ||
Elburg, Molendorp | ||
Elburg, Het Nieuwe Feithenhof | ||
Elburg, Centrum | ||
Elburg, Hellenbeekstraat | ||
Elburg, Coragestraat | ||
Elburg, Klaverplein | ||
Elburg, Zilverschoon | ||
Elburg, Eperweg | ||
Oldebroek, Rustenburgsweg | ||
Oldebroek, Centrum | ||
Oldebroek, Café 't Wissel | ||
Oldebroek, De Molen | ||
Oldebroek, Verlengde Looweg | ||
Oldebroek, Hogenbrinkweg | ||
Wezep, Café Restaurant Coelenhage | ||
Wezep, Veluwelaan | ||
Wezep, Willem de Zwijgerkazerne | ||
Hattemerbroek, Centrum | ||
Hattem, IJsselbrug | ||
Zwolle, Katerveerdijk | ||
Zwolle, Scania Voorsterweg | ||
Zwolle, Blaloweg | ||
Zwolle, Zwartewaterallee | ||
Zwolle, Isala Sophia Hoofdingang | ||
Zwolle, Molenweg | ||
Zwolle, Oranje Nassaulaan | ||
Zwolle, Koningin Wilhelminastraat | ||
Zwolle, Eekwal / Centrum | ||
Zwolle, Busstation Oost |
Geschiedenis
In vroeger tijden reed de lijn na Nunspeet door naar Harderwijk, en nog langer geleden naar Amersfoort.