Lijn 42 Weert Station - Laar De Raak
Buslijn 42 | |
Vervoerder(s) | Veolia |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus vanaf 22.00 uur) |
Zaterdag | 2x/uur (tot 10.00 uur 1x per uur) |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 42 is een stadsbus die rijdt van Laar naar Weert. De bus rijdt de hele week 2x per uur, met uitzondering van de avonden en de zondag.
Route
Halte | ||
Laar, De Raak | ||
Laar, Aldenheerd | ||
Laar, Laarderweg | ||
Laar, WoonZorgCentrum Laar | ||
Weert, Molenakkerdreef | ||
Weert, Kroonwiel | ||
Weert, Franciscuslaan | ||
Weert, Graafschap Hornelaan | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert, Emmasingel / Maaspoort | ||
Weert, Station |
Geschiedenis
2014: Met ingang van dienstregeling 2014 per 5 januari 2014 werd een nieuwe halte aan de lijn toegevoegd ter hoogte van het nieuwe WoonZorgCentrum in Laar.
2013: Lijn 42 is met ingang van dienstregeling 2013 per 9 december 2012 ingekort tot het station. De voormalige lijn 42 reed ook naar Leuken en Altweerterheide, maar deze trajecten zijn overgenomen door respectievelijk lijn 43 en lijn 44.