Lijn 166 Aachen Bushof - Monschau Parkhaus
Voormalige buslijn 166 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | ASEAG |
Verkeersverbond | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1998/1999 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 1x/(2) uur |
Lijn 166 reed van Aachen Bushof via Aachen Rothe Erde, Aachen Brand, Aachen Kornelimünster, Aachen Walheim, Roetgen Ortsmitte, Monschau Konzen en Monschau Imgenbroich naar Monschau Stadtmitte.
Dienstregeling
- Tussen circa 09:00 en 12:00 werd alleen tussen Roetgen en Monschau gereden. Ook op zaterdag reden enkele ritten alleen op dit traject.
- In de spitsuren werd tussen Aachen en Roetgen ongeveer elk half uur gereden.
- In de avonduren werd alleen tussen Aachen en Walheim gereden en op zondag werd alleen tussen Aachen en Simmerath gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Aachen, Bushof | ||
Aachen, Kaiserplatz | ||
Aachen, Josefskirche | ||
Aachen, Elsaßstraße | ||
Aachen, Bahnhof Rothe Erde | ||
Aachen, Adenauerallee | ||
Aachen, Trierer Platz | ||
Aachen, Brand | ||
Aachen, Kornelimünster | ||
Aachen, Walheim | ||
Aachen, Friesenrath | ||
Roetgen, Bahnhof | ||
Roetgen, Markt | ||
Roetgen, Post | ||
Roetgen, Fringshaus | ||
Simmerath, Lammersdorf Bahnhof | ||
Simmerath, Rollesbroich | ||
Simmerath, Bushof | ||
Grens Duitsland - België | ||
Grens België - Duitsland | ||
Monschau, Konzen Kirche | ||
Monschau, Imgenbroich Nord | ||
Monschau, Parkhaus |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.