Lijn 68 Sittard Station - Maaseik (B) Maj. Aertsplein
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 6 jul 2020 om 20:42 (Robot: automatisch tekst vervangen (-Berg a/d Maas +Berg aan de Maas, -'s-Gravenmoer +'s Gravenmoer, -Concessie Rotterdam Bus Streek Overig 20 +Dienstregeling Rotterdam Bus Streek Overig 20, -Wijzigingen concessie stadsvervoer Utrecht 2013 +Dienstregel...)
Voormalige buslijn 68 in Nederland en België | |
Vervoerder(s) | VSL |
Regio | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 24 mei 1982 t/m ... |
Voorganger(s) | 7 |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | 1-2x/dag |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 68 reed van Sittard via Nieuwstadt, Susteren, Dieteren en Roosteren naar Maaseik.
Route
Halte | ||
Sittard, Station | ||
Sittard, Stadsschouwburg | ||
Sittard, Luxor | ||
Sittard, Ziekenhuis | ||
Sittard, Haspelsestraat | ||
Sittard, Baandert | ||
Sittard, Nusterweg 39/42 | ||
Sittard, Nusterweg 101 | ||
Nieuwstadt, Millenerpoort | ||
Nieuwstadt, Beekstraat | ||
Nieuwstadt, Grachtstraat | ||
Susteren, Stationstraat | ||
Susteren, Molenlaan | ||
Susteren, Postkantoor | ||
Susteren, Dieterderweg | ||
Dieteren, Dieterderweg/Mostard | ||
Roosteren, Geleenbeek | ||
Roosteren, Schettereind | ||
Roosteren, Kokkelert | ||
35px | Grens Nederland - België | |
Maaseik (B), Mgr. Koningsstraat | ||
Maaseik (B), Burgemeester Philipslaan | ||
Maaseik (B), Maj. Aertsplein |
Geschiedenis
Op 24 mei 1982 werd ook bij de VSL de Mobilofoon geïntroduceerd. Dit systeem kan echter geen dubbele lijnnummers verwerken, daarom werd deze introductie meteen aangegrepen om de oerwoud van lijnnummers aan te pakken. De oude lijn 7 ging voortaan rijden onder het nieuwe lijnnummer 69. De bediening in het weekeinde werd verbeterd, maar het traject tussen Roosteren en Maaseik werd voortaan nog maar 3x tot 4x per dag per richting bediend. De overige ritten bleven slechts tussen Sittard en Roosteren rijden.