Lijn 22/4 Arlon Clinique - Florenville Place du Miroir
Voormalige snelbuslijn 22/4 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 januari 2013 |
Opvolger(s) | 22 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 2-3x/dag per richting |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 22/4 reed van Arlon via diverse dorpjes naar Florenville.
Deze lijn was een sneldienst en stopte niet op alle haltes. Er gold echter een beperkte dienstregeling waarin gaten tot twee à tweeënhalf uur voorkwamen.
Route
Halte | ||
Arlon, Clinique | ||
Arlon, Gare | ||
Arlon, Delhaize | ||
Stockem, Carrefour Rue des Ateliers | ||
Stockem, Centre | ||
Fouches, 4 Chemins | ||
Vance, Carrefour | ||
Etalle, Eglise | ||
Sainte-Marie, N83 | ||
Tintigny, Maison Communale | ||
Frenois, Lavoir | ||
Jamoigne, Centre | ||
Pin, Eglise | ||
Florenville, Place du Miroir |
Geschiedenis
Bij de dienstregelingwijziging op 1 februari 2013 werd de lijn opgeheven, het merendeel van de ritten werd overgenomen door de reguliere lijn 22.