Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken

Dienstregeling concessie Zeeland 2020

8 bytes toegevoegd, 4 aug 2024 09:21
k
geen bewerkingssamenvatting
|-
| 606
| [[Lijn 606 Sas van Gent Suikerplein - Terneuzen ZiekenhuisZeldenrustlaan|Sas van Gent - Sluiskil (→ Hoek) - Terneuzen]]
|
|-
* [[Lijn 595 Goes Station - Hoedekenskerke Dorp]]
Lijn 595 rijdt weer altijd via 's-Gravenpolder, alwaar via de Populierestraat, Wilgenlaan en Langeweg in plaats van de Goesestraatweg wordt gereden. Op de nieuwe route worden de nieuwe haltes Populierestraat en Klimopplein bediend. De halte Goesestraatweg vervalt, de halte Populierestraat ligt daar om de hoek. De lijnen 225 en 645 blijven wel via de Goesestraatweg rijden.
* [[Lijn 606 Sas van Gent Suikerplein - Terneuzen ZiekenhuisZeldenrustlaan]]
De dienstregeling wordt op meerdere punten aangepast. In de middagspits met uitzondering van de dinsdagmiddag vervalt een rit naar Sas van Gent, terwijl op dinsdagmiddag alle middagspitsritten vervallen en vervangen worden door een rit eerder op de middag. Voorts wordt de halte Sluiskil Baljuwlaan ook richting Sas van Gent bediend en wordt de halte Terneuzen De Knol voor de ritten richting Terneuzen toegevoegd.
5.674
bewerkingen

Navigatiemenu