152.727
bewerkingen
Wijzigingen
→Dienstregeling 2022 ASEAG
* [[Lijn N3 Aachen Elisenbrunnen - Herzogenrath Boscheler Berg]]
De halte Alt Merkstein wordt hernoemd in Alt Merkstein Lange Hecke.
=== Wijzigingen per 14 maart 2022 ===
* [[Lijn 15 Aachen Elisenbrunnen - Mausbach Rothe Gasse]]
Rond het middaguur wordt een rit buiten de vakanties verlengd van Breinig Entengasse naar Breinigerberg.
* [[Lijn SB66 Aachen Bushof - Monschau Parkhaus]]
De haltes Konzen Bahnhof en Imgenbroich Süd worden aan de route toegevoegd. Tegelijkertijd gaan in de middag richting Monschau nog twee ritten buiten de vakanties via Brand Ringstraße rijden.
=== Wijzigingen per 12 juni 2022 ===
* [[Lijn 35 Aachen Vaals Grenze - Stolberg Breinig Entengasse]]
De eerste rit op zondag richting Breinig gaat net als de andere ritten op zondag via Schleckheim rijden.
* [[Lijn 50 Aachen, Continental - Brand]]
Vanwege het geringe aantal reizigers naar Gewerbegebiet Süd worden de haltes op het industrieterrein niet langer bediend door de vaste ritten. Ook de routevariant via de halte Am Tiergarten komt voor de vaste ritten te vervallen waarmee deze routevariant volledig komt te vervallen. Alle ritten gaan net als de ochtendrit vanaf de halte Josefstraße via Brander Heide naar Brand rijden. In Brand komt voor de vaste ritten de route via Kollenbruch en Brand Schulzentrum richting Eilendorf te vervallen. Alle vaste ritten gaan richting Brand via Brand Schulzentrum rijden net als de afwijkende rit vanaf de halte Josefstraße doet. De rit vanaf de halte Josefstraße gaat voortaan ook starten bij de halte Continental waardoor alle vaste ritten dezelfde route gaan rijden. De route van de belbusritten wordt ongewijzigd voortgezet.
* [[Lijn 51 Aachen Waldfriedhof - Baesweiler Reyplatz]]
Doordeweeks wordt rond 20:00 uur een rit verlengd van Alsdorf Gesamtschule Setterich Siedlung en een rit van Baesweiler In der Schaf naar Baesweiler Reyplatz. Daarnaast gaat een rit rond 20:00 uur vanaf de halte CAP Kreisverkehr rijden in plaats van de halte Roskaul.
* [[Lijn SB66 Aachen Bushof - Monschau Parkhaus]]
Voortaan gaan alle ritten via de halte Brand Ringstraße rijden in plaats van alleen enkele ritten rond de schooltijden.
== Dienstregeling 2022 [[Rurtalbus]] ==