Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken

Overleg gebruiker:Frankberg19/Archief 2016

19 bytes toegevoegd, 19 dec 2019 21:19
k
Robot: automatisch tekst vervangen (-Eindhoven}} +Eindhoven|Eindhoven Centraal}}, - +[[Eindhoven Centraal|, -[[Eindhoven +Eindhoven, -Eindhoven }} +Eindhoven|Eindhoven Centraal}})
Hoi Frankberg, Wat mij betreft hoef je de stadsdiensten Enschede en Hengelo niet op één hoop te gooien, dat doet de vervoerder ook niet (daarom heb ik je bewerkingen teruggedraaid). Daarnaast ben ik zelf niet zo gecharmeerd van al die dikgedrukte woorden in de routeparameter. Groeten [[Gebruiker:Regenmaker|Regenmaker]] ([[Overleg gebruiker:Regenmaker|overleg]]) 15 dec 2016 20:27 (CET)
: Zelf vind ik het wel duidelijk op de stationspaginas ([[Eindhoven Centraal|Eindhoven]], [[Tilburg]], [['s-Hertogenbosch]]). Ik heb het zelf dan ook overgenomen van Eindhoven van volgens mij Huibf. --[[Gebruiker:Frankberg19|Frankberg19]] ([[Overleg gebruiker:Frankberg19|overleg]]) 15 dec 2016 20:33 (CET)
::Ik weet dat je het van Huibf hebt overgenomen, maar iedereen heeft op dat gebied wel een beetje zijn eigen stijl lijkt me. Ik vind het niet mooi in ieder geval. Dus om het dan maar door heel Nederland te gaan toepassen, gaat mij wat ver. Misschien is het handig zoiets eerst op het forum te bespreken? Met overleg bereik je meer. ;) [[Gebruiker:Regenmaker|Regenmaker]] ([[Overleg gebruiker:Regenmaker|overleg]]) 15 dec 2016 20:38 (CET)
:::Toevallig dat je dat zegt, heb er net een berichtje opgezet ;). --[[Gebruiker:Frankberg19|Frankberg19]] ([[Overleg gebruiker:Frankberg19|overleg]]) 15 dec 2016 20:39 (CET)
91.906
bewerkingen

Navigatiemenu