152.853
bewerkingen
Wijzigingen
→Stadsdienst Deventer
Deze lijn gaat niet verder rijden dan De Vijfhoek. De bediening van de vervallen haltes in [[Lijn 5 Deventer, Station - Winkelcentrum Colmschate|Colmschate]] werd overgenomen door de lijnen 1 en 6. De frequentie van lijn 5 gaat doordeweeks in de zomervakanties omhoog van 2x/uur naar 4x/uur en op zaterdag omlaag van 4x/uur naar 2x/uur.
* [[Lijn 6 Deventer, Station - Colmschate]]
Deze lijn gaat niet langer een grote lusroute door [[Lijn 6 Deventer, Station - Colmschate Zuid|Colmschate]] rijden maar krijgt dezelfde route in beide richting waarbij het eindpunt ten noorden van Station Colmschate kwam te liggen. Hierbij wordt de frequentie in de avonduren en op zondag verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur. Het traject tussen Winkelcentrum Colmschate en Het Brammelt Bramelt wordt voortaan verzorgd door lijn 9 die doordeweeks overdag als ReserveerRRReis gaat rijden.
* [[Lijn 7 Deventer, Station - Kloosterlanden]]
Deze lijn wordt ongewijzigd voortgezet.
* [[Lijn 9 Deventer, Colmschate - Het Bramelt]]
Deze nieuwe lijn gaat tussen Colmschate en Het Bramelt rijden als vervanging van lijn 6. Er wordt alleen doordeweeks overdag gereden en alle ritten rijden als ReserveerRRReis en dienen een halfuur van te voren te worden gereserveerd.
=== Stadsdienst Ede ===
* [[Lijn 1 Ede, Station Ede-Wageningen - Veldhuizen]]