Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken

Dienstregeling concessie West-Brabant 2026

4 bytes toegevoegd, Gisteren om 14:30
k
Stadsdienst Breda
|-
| 4
| [[Lijn 4 Breda, Princenhage - Haagse Beemden|Princenhage - Heuvel - Centrum - Centraal Station - Krogten - Asterd - Haagse Beemden]]
|
|-
Deze nieuwe lijn gaat rijden tussen Haagse Beemden en Nieuw Wolfslaar. Hierbij wordt de route tussen Gageldonk en Haagse Beemden overgenomen van lijn 2 en de bediening van Belcrum van lijn 4. De route tussen Breda Centraal Station en Nieuw Wolfslaar wordt overgenomen van lijn 1.
* [[Lijn 4 Breda, Princenhage - Haagse Beemden (2016-2025)|Lijn 4 Breda, Princenhage - Haagse Beemden]]
Deze lijn gaat niet langer via Belcrum en Kievitsloop rijden maar via de Krogten naar [[Lijn 4 Breda, Princenhage - Haagse Beemden|Haagse Beemden]]. De bediening van Belcrum wordt overgenomen door lijn 3 en de bediening van Kievitsloop door lijn 2. In Princenhage wordt de route gewijzigd. Hierbij wordt niet langer van via de Hovenierstraat gereden maar via de Bontwerkerstraat en tegelijkertijd komt de lusroute te vervallen.
* [[Lijn 5 Breda, Centraal Station - Heusdenhout]]
Deze lijn gaat onder het [[Lijn 5 Breda, Heusdenhout - Nieuw Wolfslaar|lijnnummer 5]] de route van lijn 7 overnemen. De voormalige route van lijn 5 tussen Breda Centraal Station en Heusdenhout wordt in lijn 1 geïntegreerd. Hierbij gaan de ritten doordeweeks na circa 20:00 uur en alle ritten in het weekend in beide richtingen tussen Breda Centraal Station en Heusdenhout rijden.
De lijnen 327 en 328 tussen Breda, Oosterhout en Tilburg worden geïntegreerd in lijn 371 die tussen Etten-Leur, Breda, Oosterhout en Tilburg gaat rijden. De avond- en weekendbediening van het Breepark wordt overgenomen door lijn 170.
* [[Lijn 328 Oosterhout Het Goorke - Tilburg Centraal Station]]
De lijnen 327 en 328 tussen Breda, Oosterhout en Tilburg worden geïntegreerd in lijn 371 die tussen Etten-Leur, Breda, Oosterhout en Tilburg gaat rijden. De bediening van de wijken Vrachelen en Dommelbergen in Oosterhout worden wordt voortaan verzorgd door lijn 372.
* [[Lijn 360 Rotterdam Zuidplein - Putte Moretuslei]]
Deze nieuwe lijn gaat als snelle verbinding tussen Rotterdam Zuid, Bergen op Zoom en Putte fungeren en neemt hiermee de verbinding tussen Rotterdam Zuidplein en Bergen op Zoom over van lijn 310 evenals de verbinding tussen Bergen op Zoom en Putte van de lijnen 105 en 106. Ook de verdichtingsritten tussen Ossendrecht en Dinteloord die onder het lijnnummer 110 rijden, worden gedeeltelijk in de dienstregeling van lijn 360 geïntegreerd.
ap_users
3.830
bewerkingen

Navigatiemenu